При хронічному або гострому тонзиліті у пацієнтів виникає виражене запалення мигдаликів, у лакунах яких накопичується гнійний ексудат. Подібний стан досить небезпечний, тому що інфекційний збудник ангіни може поширитися по тканинах та внутрішньоорганних структурах, спровокувавши розвиток хронічних патологій з особливо тяжким перебігом. Щоб уникнути подібних ускладнень, необхідно своєчасно лікування, у тому числі і фізіотерапевтичне, яке включає застосування апарату Тонзиллор.

Специфіка та дія апарату Тонзилор

img_9044

Лікування на апараті Тонзиллор відноситься до фізіотерапевтичних напрямків останнього покоління. Робота приладу заснована на ультразвуковому та вакуумному впливі на тканини, що зазнали запалень або інфекційних уражень. Завдяки застосуванню апарата регенерація уражених тканин відбувається набагато швидше.

Тонзиллор призначений в першу чергу для лікування тонзиліту і передбачає вакуумний та ультразвуковий вплив на запалені мигдалики. За допомогою Тонзиллора процедура лікування допомагає ефективно очистити запалені гланди та забезпечує введення лікарських речовин у глибші шари тканин.

Показання для застосування

Лікувальні процедури на апараті Тонзиллор зазвичай призначаються при хронічних ураженнях верхніх відділів дихальної системи та ЛОР органів на кшталт:

 • Хронічного тонзиліту, в т. ч. тонзиліт у дітей;
 • Аденоїдитів;
 • Хронічного або гострого риніту;
 • Отіта;
 • Фарингіту;
 • Ринофарингітів;
 • Патологій трепанаційної порожнини.

Після курсового лікування Тонзилором, наші спостереження підтверджують, у частини пацієнтів пропадає необхідність у проведенні оперативного втручання. Промивання мигдаликів на апараті Тонзиллор набагато ефективніше, ніж ручне оброблення інфікованих тканин.

Хід процедури

Лікування Тонзилором у Києві проводиться в нашій клініці за наступною схемою. Болючості промивання не викликає, але може супроводжуватися деяким дискомфортом та блювотним рефлексом. Для попередження блювання рекомендується попередньо обробляти область мигдалин розчином Лідокаїну, який знеболює, усуваючи чутливість і блювотний рефлекс.

 1. Спочатку на потрібній мигдалині закріплюється насадка, потім включається вакуумний вплив приладу, при якому відкачується гнійний ексудат з лакун.
 2. Вакуумний ефект забезпечує глибоке очищення тканин, після чого в мигдалики направляється бактерицидний засіб, що ще більше підвищує ефективність промивання.
 3. Потім у  тканини  мигдалини за допомогою ультразвуку надходить медикаментозний препарат, що забезпечує терапевтичний ефект зсередини тканин.

У кожному окремому випадку ми підбираємо пацієнтові індивідуальний лікарський препарат або комплексну схему препаратів, виходячи з клінічної картини, для досягнення максимально ефективного лікування.

Так обробляють спочатку одну піднебінну мигдалину, потім іншу. Подібна терапія дозволяє запобігти травматичним ушкодженням мигдальних тканин, які відновлюються природним шляхом без формувань рубцевих структур.

Протипоказання

Перед проведенням такого лікування Тонзилором протипоказання необхідно враховувати. Терапія неприпустима за:

 • гострих патологіях інфекційного характеру;
 • Злоякісні пухлинні процеси;
 • Леговому туберкульозі;
 • Патологіях у системі крові;
 • Гіпертонічному кризі;
 • Першому триместрі вагітності, а також протягом останнього передпологового місяця.

Виходячи з наших спостережень, найбільш ефективний курс лікування складається з 10 процедур. В результаті курсового лікування процес одужання багаторазово прискорюється, а при хронічних патологіях забезпечується стійка і тривала ремісія. Але найголовніше, що таке лікування дозволяє уникнути в багатьох випадках потреби в хірургічному видаленні мигдаликів.

Ціну на процедуру Тонзиллор, а також на широкий спектр інших послуг ви можете дізнатися у нашому Прайс Листі.