Параллельно з усіма відомими криолеченіем захворювань Лор органи в сучасній медицині застосовують ще один ефективний метод – криозакаливание.

Кріозакалівання – це спосіб підвищення місцевого імунітету слизових оболонок верхніх дихальних шляхів. Вас часто валюють з ногами вірусні інфекції, періодично заспокоює першіння в горлі, насморк або ви хочете залишитися здоровим в період сезонного розгару ОРВІ? Вам необхідно підвищити захисну здатність організму. Крім закаливания всього організму важливо закалити смугу носа і слизисту оболонку глотки. І вплив низької температури підходить для цієї мети як не можна краще. При проведенні цієї процедури застосовується короткочасне пошкодження слизистих оболочок парами рідкого азоту.

Процедура кріозакаліювання носоглотки проводиться однократно або повторюється через пару недель, в залежності від конкретної клінічної картини. Криозакаливание покращує кровообіг, підвищує вироблення імуноглобуліну, прискорює оновлення епітелію. При цій процедурі практично немає протипоказань, проводиться для дітей з 3 років, нехворих і безкровних. В результаті Ви отримуєте стійкість до патологічного впливу холоду і Ваш організм здатний більш ефективно боротися з вірусами.

Зверніться до нашої клініки в Києві.

Заботьтесь про себе і будьте здорові!